איך להגיע לאינטימיות עם נערות ליווי

סיפורי סקס זונות

389 מילים

הסבר על שירותי ליווי

נערת ליווי, שהיא בחורה שעובדת בשירותי ליווי, היא זונה (וסליחה מראש על המילה) שאינה מציגה את מקצועה לציבור הרחב. היא יכולה לעבוד עבור סוכנות ליווי או באופן עצמאי. לקוחותיה יוצרים עמה (במקרה שהיא עובדת תחת סוכנות יצירת הקשר מתבצעת באמצעות משרד הליווי) קשר טלפוני לתיאום פגישות. היא בדרך כלל משולמת עבור שירותיה במזומן ובשנים האחרונות ניתן לראות מגמה הולכת גדולה של תשלום לנערות ליווי במטבעות קריפטו דוגמת ביטקוין וכדומה. בניגוד לתחומים אחרים בזנות, היא אינה עובדת במקום ספציפי כמו מכון ליווי או עיסוי.

נערת ליווי מומלצת לוקחת את עבודתה ברצינות. היא תתלבש יפה ותשמור על ההיגיינה שלה. אשת מקצוע ממוצעת תשתמש בסבון, בדאודורנט ובבושם לפני ואחרי המפגש עם הלקוח, והיא תשטוף את עצמה ביסודיות לפני שהיא באה במגע עם כל לקוח. היא גם תשתמש במי פה לפני ואחרי שתיתן ללקוח לנשק אותה. היא מודעת לסכנות האפשריות של מחלות מין ותדאג להגן על עצמה מפניהן.

נערות ליווי יהיו מנוסות מאוד בדרך כלל בקריאה ובתגובה לרצונות הנסתרים של הלקוח שלהן. חלק מהלקוחות מעדיפים אורגזמה מהירה, בעוד שאחרים רוצים לבלות זמן מה בשיחה, חיבוקים ומשחקים מקדימים. חלק מהנערות הליווי מציעות "חווית חברה", שבה הן משמשות כחברה של הלקוח שלהם ומנסים לבנות קשר רגשי שהוא מעבר לסקס.

חלק מנערות הליווי עובדות בשיתוף פעולה עם משרד ליווי, המספק כמות של לקוחות מסוננים והוא קובע להן פגישות בתמורה לתשלום מסויים. עובדות מין אחרות רוכשות במהלך הזמן רשימת לקוחות קבועים משלהן, וחלקן רוכשות אפילו מספרים מנערות ליווי אחרות, כדי להגדיל את הרווחים שלהן וכדי לקבל גישה למאגר של לקוחות חדשים.

כיצד להתנהג עם נערות ליווי

כאשר פוגשים נערת ליווי בפעם הראשונה, עדיף להיות מנומס ומכבד. תן לה הזדמנות להרגיש בנוח איתך ותן לה להתאקלם בסביבתה. במהלך הדקות הראשונות, מקובל לשאול אותה שאלות על הרקע שלה ולדון בתחומי עניין חושניים או מיניים שעושים לך את זה.

אחרי סשן קצר של היכרות, הדברים הסקסיים מתחילים. תמיד מומלץ לדבר אם אתם מרגישים לא בנוח. אינטימיות בסביבה לא מוכרת היא תהליך שהוא לא פשוט לגברים שמזמינים נערת ליווי, במיוחד בפעמים הראשונות.

הקפד להראות לנערת הליווי שלך את הכסף לפני שמתחיל הסקס. מומלץ לשים את הכסף במעטפה שתוכלו להניח על השולחן. זה יראה ששניכם מודעים לכך שהזמן שלכם יחד הוא עסקה ושיש לכם את הכסף לשלם עבור שירותיה.

בישראל, זה לא חוקי לשלם עבור מין, למרות שהזנות היא חוקית. זה ידוע בשם צריכת שירותי זנות, וזה עבירה פלילית במדינות רבות בנוסף לישראל. העוסקים בפעילות זו ידועים כזנאים וצפויים לקנסות המתחילים ב-2500 שקלים.

בחורות רוסיות ואוקראיניות מאמרים נוספים

חיפה: העיר המקסימה בלב ישראל

שוכנת על מורדות הר הכרמל ומשקיפה על הים התיכון, שוכנת העיר היפה חיפה. ממוקמת באזור הצפוני של ישראל, חיפה היא…

חיפה: העיר המקסימה בלב ישראל

המכניקה המרתקת של הזקפה: הבנת התהליך הביולוגי

זקפה, הידועה גם בשם זקפה הפין או גידול הפין, היא תופעה פיזיולוגית החיונית לתפקוד המיני הגברי ולרבייה. זהו תהליך של…

המכניקה המרתקת של הזקפה: הבנת התהליך הביולוגי

לחקור את האבולוציה וההשפעה של אתרי היכרויות: מהפכה בדרך בה אנו מוצאים אהבה

בעולם המהיר והטכנולוגי של ימינו, שיטות ההיכרויות המסורתיות תפסו מושב אחורי לעלייתם של אתרי היכרויות מקוונים. פלטפורמות אלה חוללו מהפכה…

לחקור את האבולוציה וההשפעה של אתרי היכרויות: מהפכה בדרך בה אנו מוצאים אהבה