אוננות: היתרונות של הנאה עצמית

סיפורי סקס זונות

280 מילים

אוננות היא כבר מזמן אחד הנושאים הטאבו ביותר. מטאבו דתי ותרבותי ועד טאבו חברתי טהור, זה יכול להיות נושא קשה להעלאה. אבל העובדה היא כי אוננות יכולה להיות יתרונות משמעותיים הן לגוף והן לנפש. כאן, אנו חוקרים את היתרונות המגובים בראיות של צורה זו של הנאה עצמית.

החל מהיתרונות הפיזיים של אוננות, גירוי אזור איברי המין יכול לגרום לבריאות לב משופרת, שינה טובה יותר ומגוון הטבות חיוביות אחרות. לדוגמה, חוקרים מצאו כי שחרור אוקסיטוצין הקשור לאורגזמה יכול לשפר את מערכת החיסון, להוריד את לחץ הדם ולהפחית את רמות הלחץ. בעיקרו של דבר, זה יכול להוביל לבריאות כללית טובה יותר – בנוסף להנאה!

מעבר להשפעותיה הפיזיות, אוננות יכולה גם להועיל להפליא לבריאות הנפש. ראשית, אוננות יכולה להיות מועילה במיוחד במצבי לחץ גבוה מכיוון שפעולת ההנאה העצמית יכולה להפחית את המתח ולהשאיר תחושה רגועה ונתמכת. בנוסף, הנאה עצמית ידועה כמגבירה את שביעות הרצון העצמית, מגבירה את הביטחון העצמי ומשפרת את ההערכה העצמית.

יתרון פוטנציאלי נוסף של אוננות שלא ניתן להתעלם ממנו הוא תפקידה בביצועים המיניים. באמצעות מחקרים, מדענים מצאו כי אוננות יכולה לעזור להפחית את הרגישות של אזורי איברי המין על מנת לטפל טוב יותר בתפקוד המיני ולעכב אורגזמה מאוחר יותר בחדר המיטות. במילים פשוטות, אוננות היא לא רק נוהג נהדר לספק הנאה, אבל זה כבר ציין גם בפועל מועיל כשמדובר במין עם שותף.
נערות ליווי בחולון באתר לוקובל

לאוננות יש רשימה ארוכה של יתרונות וחשוב שאנשים יבינו שזה בסדר לקחת חלק בצורה זו של הנאה עצמית. למרות הטאבו השונים שלה, הנאה עצמית יכולה לשפר ביעילות את הבריאות הפיזית והנפשית. זו יכולה להיות גם צורה פנטסטית של התאמה לגוף ולאנרגיה המינית של האדם. אז אם פחדתם להתפנק, נסו לחקור את העולם המופלא של האוננות ולמדו את כל מה שיש לו להציע.

בחורות רוסיות ואוקראיניות מאמרים נוספים

חיפה: העיר המקסימה בלב ישראל

שוכנת על מורדות הר הכרמל ומשקיפה על הים התיכון, שוכנת העיר היפה חיפה. ממוקמת באזור הצפוני של ישראל, חיפה היא עיר נמל עם היסטוריה עשירה, תרבות תוססת, ונופים מדהימים. חיפה, המכונה "פנינת הצפון", היא יעד חובה לכל מי שחוקר את…

חיפה: העיר המקסימה בלב ישראל

המכניקה המרתקת של הזקפה: הבנת התהליך הביולוגי

זקפה, הידועה גם בשם זקפה הפין או גידול הפין, היא תופעה פיזיולוגית החיונית לתפקוד המיני הגברי ולרבייה. זהו תהליך של השגת ושמירה על מצב נוקשה, מוגדל ומוגבה של הפין, הדרוש ליחסי מין. זקפה יכולה להתרחש גם במצבים שאינם מיניים, כגון…

המכניקה המרתקת של הזקפה: הבנת התהליך הביולוגי

לחקור את האבולוציה וההשפעה של אתרי היכרויות: מהפכה בדרך בה אנו מוצאים אהבה

בעולם המהיר והטכנולוגי של ימינו, שיטות ההיכרויות המסורתיות תפסו מושב אחורי לעלייתם של אתרי היכרויות מקוונים. פלטפורמות אלה חוללו מהפכה באופן שבו אנו פוגשים שותפים פוטנציאליים, והפכו את יצירת הקשר עם מישהו שחולק את תחומי העניין והערכים שלנו לקלה יותר…

לחקור את האבולוציה וההשפעה של אתרי היכרויות: מהפכה בדרך בה אנו מוצאים אהבה